Lublin Strasburg

Linie autokarowe Sindbad – Busy do Francji – Bilety autobusowe na przewozy Lublin Strasburg (Strasbourg) – Przewozy autokarowe do Strasburga

Kup bilety autokarowe Euroticket bądź Voyager do Francji:

bilety autokarowe euroticket, lublin strasburg, busy do strasburga bilety autokarowe voyager, lublin strasburg, autobus z polski do strasburga

Wybierając się autokarem do Strasburga można być spokojnym o dostępność połączeń, ponieważ autobusy odjeżdżają tam praktycznie z całej Polski, zarówno z tych większych miejscowości jak Poznań, Kraków, Warszawa, Gdańsk, Katowice, Łódź czy Wrocław, jak również i z tych mniejszych typu Gliwice, Opole, Tarnów, Przemyśl bądź Koszalin. Przewoźnikami zapewniającymi bezpośredni transport do tego miasta są Nord, Sindbad czy też Eurolines Polska. Ceny biletów autokarowych  do Strasburga przez internet uzależnione są od poszczególnych przewoźników, ale cena nie powinna przekroczyć 300 złotych.

bilety autokarowe sindbad do strasburga, lublin strasburg
Przewozy autokarowe do Strasburga od firmy transportowej Sindbad

Warto skorzystać z internetowych systemów autokarowych (Euroticket i Voyager), w ten sposób łatwo można porównać oferty różnych linii i wybrać tę najkorzystniejszą. Nie należy także martwić się kwestią powrotu, ponieważ na trasie Francja – Polska kursują ci sami przewoźnicy z podobną częstotliwością. Czas podróży rzecz jasna uzależniony jest od miejscowości, z której zdecydujemy się wyruszyć, przykładowo jadąc ze Szczecina należy liczyć się z około 15-godzinną podróżą. Jednakże jadąc autobusem do Strasburga można być dość spokojnym o komfort jazdy, ponieważ dzisiejsze linie autobusowe zapewniają raczej wysokie standardy.

Bez większych trudności można także przedostać się do innych francuskich miast jak Lyon, Marsylia, Bordeaux czy Nicea, gdyż połączenia autokarowe do Francji są częste i powszechne.

linie autokarowe sindbad, autobus z polski do strasburga, lublin strasburgSam Strasburg usytuowany jest we wschodniej części kraju i jest ważny zarówno ze względu turystycznego jak i politycznego. Znajdują się tutaj siedziby takich organizacji jak Parlament Europejski czy Rada Europy, a także całe mnóstwo zabytków. Do najważniejszych atrakcji można zaliczyć zabytkową Starówkę, bazylikę Notre-Dame czy też szereg pałaców i kościołów.

Autobus z Polski do Strasburga wyjeżdża z wielu punktów w kraju. Dzięki mnogości przewozów autokarowych międzynarodowych w obu systemach wyszukiwania (na przykład busy do Strasburga firmy Sindbad, autobus z Polski do Strasburga Eurobus Eurolines itp.), potencjalni podróżni z pewnością będą usatysfakcjonowani. Dla przykładu podajemy przykładowe rozkłady jady:

– w Voyagerze – autobus do Strasburga Sindbad: Chełm, Lublin, Kraśnik, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Gliwice, Pyskowice, Toszek, Strzelce Opolskie, Izbicko, Opole, Brzeg, Oława, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Zgorzelec, Eisenach, Giessen, Frankfurt, Darmstadt, Mannheim, Heidelberg, Karlsruhe, Rastatt, Strasbourg, Offenburg, Freiburg;

– w Eurotickecie – przewozy autokarowe do Strasburga Eurolines Mądeltrans: Lublin, Puławy, Radom, Skarżysko-Kamienna, Kielce Jędrzejów, Częstochowa, Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Łańcut, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Pilzno, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kraków, Katowice, Chorzów, Gliwice, Opole, Wrocław, Legnica, Olszyna, Berlin, Dusseldorf, Kolonia, Aachen, Liege, Bruksela, Gandawa, Lille, Paryż;

– również w platformie Euroticket – autobus z Polski do Strasburga od Eurobus Eurolines Polska, a także partnerskich firm przewozowych jak busy Orland, autokary Trans Service, przewozy autobusowe Eurotrans, tanie połączenie Biacomex Transport, autobusy Polonia Transport oraz przewozy osób Sokół: Zamość, Krasnystaw, Chełm, Lublin, Puławy, Radom, Radomsko, Częstochowa, Lubliniec, Stalowa Wola, Nisko, Kolbuszowa, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Tarnów, Brzesko, Kraków, Chrzanów, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Pyskowice, Toszek, Strzelce Opolskie, Opole Wrocław Bolesławiec, Saarbrucken, Reims Paryż.

Niektóre z innych możliwości transportowych dzięki międzynarodowym przewozom autokarowym i systemom biletowym Euroticket i Voyager:

♠ autobus z Polski do Lille,

♠ busy do Lyonu z Warszawy,

♠ autobus do Marsylii z Rzeszowa,

♠ przewozy autokarowe do Nicei z Gdańska,

♠ autokary z Poznania do Paryża.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes