Polska – Włochy

Sindbad Polska – Włochy. Przewozy Autokarowe do Włoch

Kup bilety autokarowe Sindbad w Voyager albo in. przewoźnika w Euroticket przez internet:

bilety autokarowe voyager, polska Włochy
Autobusy Sindbad Włochy

bilety autokarowe euroticket, polska Włochy
Transport osób do Włoch

Włochy to kraj europejski, położony na południu kontynentu, na półwyspie iberyjskim, przypominającym kształt buta. Włochy to przede wszystkim państwo turystyczne. Wiele jego miast przepełnionych jest różnymi zabytkami architektonicznymi, które wzbogacone są dodatkowymi atrakcjami, aby jak najbardziej zadowolić i spełnić oczekiwania przybywających turystów. Do Włoch podróżować można m.in. autokarem z Polski, a przewozy takie proponuje m.in. firma Sindbad.

linie autokarowe sindbad polska włochy

Jest to duży przewoźnik, a zatem i jego oferta transportowa jest niezwykle bogata. W kontekście miast polskich z których odbywają się wyjazdy należy wymienić przede wszystkim: Częstochowę, Lublin, Mielec, Zamość, Zieloną Górę. Siatka jego połączeń obejmuje następujące, przykładowe miasta włoskie: Neapol, Pompei, Salerno, Battipaglia, Matera, Sibari, Schiavonea, Cosenza, Bolonia, Ferrara, Padwa, Bolzano, Forli, Catelferretti, Ancona, Porto sam Giorgio, Lanciano, Termoli, Orta Nova, Cassino, a także Rzym.

Linie autokarowe Sindbad Włochy, polska Włochy
Przewozy autobusowe Sindbad Włochy

Popularną trasą jest trasa Warszawa-Rzym, która realizowana jest przez następujące przykładowe miasta: Konin, Poznań, Veronę, Florencję. Cała podroż trwa około dwudziestu czterech godzin, co jednak dzięki wygodnym i nowoczesnym autokarom nie jest bardzo uciążliwe, poza tym kierowcy organizują postoje które pozwalają na „rozprostowanie” nóg. W celu rezerwacji biletów skorzystaj już dziś z nowoczesnej i szybkiej wyszukiwarki tanich biletów autokarowych.

tanie bilety autokarowe sindbad polska włochy

W sprzedaży linie autokarowe Sindbad posiadają także tanie bilety autobusowe na trasach:
Polska – Anglia, Polska – Belgia, Polska – Holandia,
Polska – Francja, Polska – Niemcy

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote