Polska Belgia

BELGIA – TANIE BILETY AUTOKAROWE SINDBAD

Kup bilety autokarowe Sindbad w wyszukiwarce Voyager albo in. przewoźnika w Euroticket przez internet:

bilety autokarowe voyager, polska belgia
Autobusy Sindbad Belgia

bilety autokarowe euroticket, polska belgia
Transport osób do Belgii

Sprzedaż biletów autobusowych do Belgii. Międzynarodowe przewozy autokarowe do Belgii: Antwerpia, Bruksela, Gent, Liege. Promocje.

linie autokarowe sindbad polska belgiaMałe państwo europejskie wciśnięte pomiędzy wielkie mocarstwa Holandii, Francji i Niemiec, jednakże o wielkim znaczeniu dla Wspólnoty Europejskiej to Belgia. Swoje obecne znaczenie zawdzięcza instytucjom UE, które sprawnie funkcjonują na jej terenie, chociaż atrakcji w Belgii jest znacznie więcej. Jest to kraj, w którym zakochają się miłośnicy czekolady, gdyż w Belgii produkuje się najlepszej, jakości praliny. Po drugie Belgia to przede wszystkim również raj dla sportowców, ponieważ jest tak położona, że gwarantuje zimowe szaleństwa oraz letnie eskapady.

Jest to istotne planując wypoczynek. Poza tym w Belgii można poczuć się jak w bajce, a to za sprawą zamków, które okalają krajobraz państwa. Belgia jest również chętnie odwiedzana, jako kraj przejściowy w dalszej podróży do innych państw europejskich (Francja, Hiszpania, Holandia). Tak ciekawy kraj i oferta turystyczna sprawiły, że Belgię chętnie odwiedzają również Polacy i zazwyczaj korzystają z połączenia autokarowego międzynarodowego oferowanego przez Sindbad. Proponuje on swoim stałym oraz nowym klientom tanie bilety autokarowe i busy do kilku miast belgijskich.

Linie autokarowe Sindbad Belgia, polska Belgia
Przewozy autobusowe Sindbad Belgia

Na pierwszy plan wysuwa się autokar do Brukseli– najważniejszego ośrodka politycznego państwa. Autokary do Brukseli wyjeżdżają między innymi z Sanoka, Gorlic, Krosna. Innym równie istotnym autobusem jest autobus do Antwerpii- miasta o fascynującej historii i pięknych zabytkach. Autobusy do Antwerpii zazwyczaj opuszczają Polskę z Siedlic, Warszawy. Trzecim kierunkiem są przewozy autokarowe do Gent, które Sindbad wykonuje z Polski do Belgii kilka razy w tygodniu. Ostatnim dość istotnym połączeniem są autokary do Liege.

Autobusy do Liege są przeważnie realizowane przez Niemcy. Bilet autokarowy do któregoś z wymienionych miast kupić można on Line. Wszystkie bilety autokarowe do Belgii znajdziecie na naszej stronie. Poza tym takie bilety autokarowe do Belgii uprawniają was do posiadania bagażu. Jadąc autokarem do Belgii zazwyczaj jedzie się przez Niemcy czasem także autobusy do Belgii jadą przez Holandię.

tanie bilety autokarowe sindbad polska belgia

Będąc w Belgii warto spróbować belgijskich czekoladek, smacznych i niezapomnianych oraz belgijskich grubych gofrów oblanych pysznym sosem klonowym lub czekoladą. A dla dorosłych do wypróbowania nieskończone ilości różnych rodzai i smaków piwa.  Znane miasta w Belgii to: Antweria, Burgia, Bruksela, Charleroi, Leuven, Liege, Namur, Tongeren, Tournai.

Zapraszamy do rezerwacji biletów autokarowych on line. Płatności za bilety: karta kredytowa lub przelew bankowy. W kilka chwil będą Państwo posiadaczami wybranego biletu autobusowego w bardzo zadowalającej cenie.


Przykładowe rozkłady jazdy na autokary Sindbad – połączenia autobusowe do Belgii:

» Szczecinek → Jastrowie → Piła → Wałcz → Gorzów Wielkopolski → Hannover → Bochum → Essen → Duisburg → Krefeld  → Monchengladbach → Aachen → Liege

Kup bilety autokarowe Sindbad w wyszukiwarce Voyager albo in. przewoźnika w Euroticket przez internet:

bilety autokarowe voyager, polska belgia
Autobusy Sindbad Belgia

bilety autokarowe euroticket, polska belgia
Transport osób do Belgii
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote