Polska Bułagaria

Bułgaria – Międzynarodowe Bilety Autokarowe – Sindbad

Kup bilety autokarowe Sindbad w wyszukiwarce Voyager albo in. przewoźnika w Euroticket przez internet:

bilety autokarowe voyager, polska Bułgaria
Autobusy Sindbad Bułgaria

bilety autokarowe euroticket, polska Bułgaria
Transport osób do Bułgarii

Warszawa – Sofia, przykładowa trasa autobus Sindbad: WARSZAWA, Dworzec Zachodni PKS, stan. 10 / 11, ŁÓDŹ, Dw. PKP Łódź Kaliska, st. SINDBAD p głów. Wejściem, CZĘSTOCHOWA, dworzec PKS stan. 13, KATOWICE, Dw. PKS, ul.P. Skargi, KRAKÓW, Dworzec PKS, płyta górna – ul. Bosacka, BANSKA BYSTRICA, Słowacja, Bus Station, BUDAPESZT, Węgry, OrangeWays „Nepliget” FTC Stadion, SOFIA, Dw. Autobusowy „Serdika” (dawny Traffic Market).

tanie bilety autokarowe sindbad polska bułgaria

Bułgaria jest państwem europejskim, które położone jest na Bałkanach. Jest w ostatnich latach także często wybieranym kierunkiem w turystyce, ponieważ oprócz niskich cen,  jakie tam spotykamy są tam wspaniałe warunki do relaksu, odpoczynku zarówno w miastach jak i poza nimi. Istnieje kilka możliwości dostania się do Bułgarii jednak najbardziej pasjonującym wydaje się jazda autobusem do tegoż państwa. Mimo, ze jest to wielogodzinna podróż to, jednak wysokiej klasy autokary do Bułgarii sprawiają, że czas szybko biegnie.

Dodatkowo wszystkie autobusy do Bułgarii spełniają kryteria europejskie w ramach bezpieczeństwa. Poza tym jadąc autokarem do Bułgarii możemy spotkać interesujących ludzi i się z nimi zaprzyjaźnić. Najlepszą ofertą na przewozy autokarowe do Bułgarii posiada Sindbad, platforma, która skupia w swych szeregach kilkudziesięciu przewoźników. Decydując się na połączenia autokarowe międzynarodowe do Bułgarii, jakie oferuje Sindbad decydujemy się na tanie bilety autokarowe, które dostępne są w sieci- oznacza to, że można taki bilet autokarowy kupić za pośrednictwem naszej wyszukiwarki.

Linie autokarowe Sindbad Bułgaria, polska Bułgaria
Przewozy autobusowe Sindbad Bułgaria

Takie bilety autokarowe do punktu docelowego zapewniają posiadanie bagażu, a poza tym takie bilety autokarowe do Bułgarii są zarządzane on Line również przez pasażerów. W swej ofercie Sindbad posiada przede wszystkim autokary do Sofii. Wykonuje je regularnie, kilka razy w tygodniu. Z Polski do Sofii jedzie się przez Słowację oraz przez Węgry. Poza tym, jeżeli chodzi o polskie miasta, z których wyjeżdżają autobusy do Bułgarii to są nimi: Warszawa, Częstochowa, Łódź, Kraków oraz Katowice. Autokar do Sofii może być jednocześnie autokarem do innych państw, które są na mapie Sindbad, co sprawia, że pasażerowie korzystający z usług przewoźnika mogą zwiedzić inne nieplanowane wcześniej miejsca. Także zachęcamy do korzystania z busów  i autobusów do Bułgarii.

linie autokarowe sindbad polska bułgaria

Kupując bilety autokarowy na naszej stronie internetowej mają Państwo stały dostęp on line do swojego biletu. Bilety autokarowe Sindbad można zwrócić, dokonać zmian na bilecie. Kupując bilety autokarowe on line warto także wykorzystać przysługujące zniżki oraz zwrócić uwagę na liczne promocje. Zapraszamy do rezerwacji autobusów do Bułgarii droga on line. Najszybszy i najprostszy sposób zakupu biletu autokarowego.

W sprzedaży najbardziej popularne trasy autokarowe międzynarodowe to przejazdy z Polski do Belgii, autokary do Anglii, busy do Niemiec i wiele innych możliwości przejazdu po całej Europie.

Kup bilety autokarowe Sindbad w wyszukiwarce Voyager albo in. przewoźnika w Euroticket przez internet:

bilety autokarowe voyager, polska Bułgaria
Autobusy Sindbad Bułgaria

bilety autokarowe euroticket, polska Bułgaria
Transport osób do Bułgarii
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes