Warszawa Lyon

Linie autokarowe Sindbad – Busy do Francji – Bilety autobusowe na przewozy Warszawa Lyon – Przewozy autokarowe do Lyonu

Kup bilety autokarowe Euroticket bądź Voyager do Francji:

bilety autokarowe voyager, busy do lyonu, warszawa lyon bilety autokarowe euroticket, autobus do lyonu, warszawa lyon

Planując podróż autobusem do Lyonu można być spokojnym o dostępność połączeń. Kursy do tego francuskiego miasta mają miejsce kilka razy w tygodniu ze wszystkich polskich województw i to nie tylko z tych większych miast, ale także z mniejszych miasteczek. Przewoźnikami jeżdżącymi do Lyonu są Almabus, Eurolines Polska, Sindbad czy też Interbus-Sindbad. Autokar do Lyonu osiąga cenę w granicach 400 złotych w jedną stronę, jednakże warto na bieżąco śledzić oferty różnych linii autokarowych, ponieważ od czasu do czasu przygotowują one interesujące promocje. Dodatkowo warto wiedzieć, iż jeżeli od razu zakupi się bilet powrotny, to cena jednostkowa biletu autokarowego online w jedną stronę jest niższa. Jednakże spokojnie można jechać autokarem do Lyonu w ciemno, nie znając dokładnej daty powrotu, ponieważ połączenia relacji Francja – Polska są także bardzo popularne, tak więc nie będzie większego problemu z wróceniem do kraju.

bilety autokarowe sindbad do lyonu, warszawa lyon, autobus z polski do lyonu
Międzynarodowe połączenia autobusowe na trasie Warszawa Lyon – Linie autokarowe Sindbad

Rzecz jasna dzięki polskim przewozom autokarowym można przedostać się także do innych francuskich miejscowości, np. Paryża, Bordeaux, Cannes, Monako, Le Mans czy też Brive.

Sam Lyon jest jednak na tyle atrakcyjnym pod względem turystycznym miastem, iż można się tam udać z czystym sumieniem. Przede wszystkim znajduje się tam bardzo dużo obiektów historycznych do zwiedzenia, zwłaszcza że Lyon jest najstarszą francuską miejscowością. Bardzo piękna jest jego Starówka, która od 1998 roku widnieje na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO, a jej główną atrakcją jest Katedra św. Jana Chrzciciela, której początki budowy sięgają już XII wieku. Dodatkowo w Lyonie mieści się wiele innych interesujących obiektów sakralnych, m.in. bazylika Najświętszej Maryi Panny, kościół Saint-Bonaventure czy też kościół Saint-Paul z XV wieku.

Linie autokarowe Sindbad to nie jedyny przewoźnik, który podróżuje z Polski do Francji (w tym – do Lyonu) i z Francji do Polski. Oprócz niego kursują również inne popularne międzynarodowe przewozy autokarowe, których bilety autobusowe przez internet można zakupić na naszej stronie z wykorzystaniem wyszukiwarek Voyager oraz Euroticket. Oto niektóre z przykładowych rozkładów jazdy i miejscowości, na których zatrzymuje się autobus do Lyonu:

– ogłaszające się w systemie rezerwacji biletów autokarowych Voyager linie autobusowe Sindbad: Warszawa, Łowicz, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Świebodzin, Słubice, Mulhouse, Besancon, Chalon sur Saone, Lyon, Bollene, Marsylia, Nimes, Montpellier, Narbonne, Perpignan, Girona, Barcelona, Tarragona, Castellon, Valencia, Madrid;

– ich konkurenci z platformy Euroticket, wysyłający przewozy autokarowe do Lyonu – Intercars Basque: Warszawa, Sochaczew, Łowicz, Łódź, Radomsko, Lubliniec, Sieradz, Kępno, Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Łańcut, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Pilzno, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kraków, Katowice, Gliwice, Opole, Wrocław, Kłodzko, Praga, Regensburg, Monachium, Sankt Gallen, Zurych, Bazylea, Mulhouse, Besancon, Dijon, Chalon-sur-Saone, Lyon, Carcassonne, Tuluza, Tarbes, Pau, Orthez, Bayonne, Irun, San Sebastian, Bilbao, Burgos;

– oraz ogłaszający się w tej samej wyszukiwarce i posyłający busy do Lyonu – Eurolines Mądeltrans: Warszawa Łowicz Łódź Koło Konin, Poznań, Świebodzin, Słubice Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Łańcut Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Pilzno, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kraków, Katowice, Chorzów, Gliwice, Opole, Wrocław, Legnica, Olszyna, Berlin, Lipsk, Eisenach, Karlsruhe, Strasbourg, Mulhouse, Belfort, Besancon, Dijon, Chalon-sur-Saone Lyon, Chambery, Grenoble.

linie autokarowe sindbad, Warszawa Lyon, przewozy autokarowe do lyonuCzytaj również o innych międzynarodowych połączeniach autokarowych dostępnych na naszej stronie dzięki dwóm systemom wyszukiwania biletów autobusowych przez internet:

∇ busy do Lille z Białegostoku,

∇ przewozy autokarowe do Marsylii z Rzeszowa,

∇ autobus do Nicei z Gdańska,

∇ autobus z Polski do Paryża,

∇ tanie przewozy osób ze Strasburga do Lublina.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes