Poznań Paryż

Linie autokarowe Sindbad – Busy do Francji – Bilety autobusowe na przewozy Poznań Paryż – Przewozy autokarowe do Paryża

Kup bilety autokarowe Euroticket bądź Voyager do Francji:

bilety autokarowe voyager, poznań paryż, przewozy autokarowe do paryża bilety autokarowe euroticket, poznań paryż, autobus z polski do paryża

Planując podróż autokarem do Paryża najlepiej jest skorzystać z internetowych systemów rezerwacyjnych, gdyż w ten sposób można najłatwiej porównać oferty wybranych przewoźników i zobaczyć dostępność miejsc na dany autokar. Najlepiej jest rezerwować przejazd z pewnym wyprzedzeniem czasowym, gdyż wtedy można liczyć na niższą cenę. Autobusy do Paryża odjeżdżają zarówno z tych większych polskich miast jak Warszawa, Kraków, Poznań, Kraków jak i tych mniejszych typu Toruń, Słupsk, Grudziądz, Koszalin, Wejherowo, Gorlice, Tarnów i wiele, wiele innych. Nie należy także troszczyć się zbytnio o kwestie powrotu, gdyż połączenia Francja – Polska są bardzo częste i również obsługiwane przez wielu przewoźników.

Bez problemu dostaniemy się także do innych francuskich miejscowości, nawet tych najmniejszych jak Orthez, Givors czy Brive. Połączenia autokarowe relacji polsko-francuskiej są bardzo dobrze rozwinięte.

bilety autokarowe sindbad do paryża, poznań paryż, busy do paryża
Tanie połączenia autobusowe i bilety przez internet z Polski do Paryża

Sam Paryż jest jednak na tyle atrakcyjnym miastem i z czystym sumieniem można tam pojechać i mieć pewność, iż czas tam spędzony będzie wyśmienity. W stolicy Francji znajduje się wiele atrakcji zarówno historycznych i architektonicznych, jak i kulturalnych czy naturalnych. Punktem rozpoznawczym miasta jest niewątpliwie Wieża Eiffla, którą na zdjęciach widział każdy, jednak dopiero patrząc na nią na żywo można prawdziwie docenić jej monumentalność. W Paryżu mieści się także wiele niezwykle ważnych obiektów kulturalnych z Luwrem na czele. Z kolei jeżeli chodzi o obiekty sakralne to konieczne należy wybrać się do budowanej przez około 200 lat Katedry Notre-Dame, która jest jedną z najbardziej znanych tego typu budowli na świecie. Miłośnicy natury natomiast będą zachwyceni miejscowymi parkami.

Autobus do Paryża od firmy przewozowej Sindbad to tylko z jedna możliwości podróżowania z Polski do Francji oraz z Francji do Polski. Bardzo chętnie są również kupowane bilety autokarowe  na tego typu połączenia autokarowe do Francji:

– dostępne w platformie Voyager przewozy autokarowe do Paryża Sindbad, a także współpracujące z nimi busy do Paryża od firm Interbus oraz Nord: Warszawa, Łowicz, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Świebodzin, Słubice, Lille, Lens, Paryż;

– konkurencyjne oferty z systemu Euroticket na autobus z Polski do Paryża od Eurolines Mądeltrans: Warszawa, Łowicz, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Świebodzin, Słubice, Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Łańcut, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Pilzno, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kraków, Katowice, Chorzów, Gliwice, Opole, Wrocław, Legnica, Olszyna, Berlin, Dusseldorf, Kolonia, Aachen, Liege, Bruksela, Gandawa, Lille, Paryż;

– do wyszukania również w Eurotickecie busy do Paryża od linii autokarowych Becker Reisen: Warszawa, Łódź, Konin, Poznań, Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Lubeck, Hamburg, Brema, Osnabruck, Amsterdam, Haga Rotterdam, Antwerpia, Bruksela, Gandawa, Lille, Roye, Paryż.

linie autokarowe sindbad, poznań paryż, autobus do paryżaCzytaj też o międzynarodowych przewozach autokarowych w obu platformach biletowych z innych miast polski do różnych zakątków Francji:

→ przewozy autokarowe do Lille z Białegostoku,

→ autobus z Polski do Lyonu,

→ busy do Marsylii z Rzeszowa,

→ autobus do Nicei z Gdańska,

→ tanie połączenia autobusowe do Strasburga z Lublina.

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote