Białystok Lille

Linie autokarowe Sindbad – Busy do Lille – Autobus do Lille – Przewozy autokarowe do Lille – Połączenie Białystok Lille

Kup bilety autokarowe Voyager albo Euroticket przez internet:

bilety autokarowe euroticket, białystok lille
Transport osób do Lille

bilety autokarowe voyager, białystok lille
Autobusy Sindbad Lille

Wykorzystując polskie międzynarodowe przewozy autokarowe można dojechać do Lille dzięki takim przewoźnikom jak Becker-Reisen, Sindbad, Interbus-Sindbad czy też Nord. Wyruszają oni z wielu polskich miejscowości, zarówno tych większych jak Gdańsk, Poznań, Warszawa, Wrocław, Łódź czy Katowice, jak i z tych mniejszych, przykładowo z Gorlic, Krosna, Tarnowa, Sanoka czy też Limanowej. Bilety autokarowe do Lille kosztują w granicach 300 złotych, cena uzależniona jest w głównej mierze od wybranego przewoźnika, dlatego też najłatwiej obecnie jest korzystać z internetowych systemów rezerwacyjnych i za ich pomocą porównać sobie oferty różnych linii i wybrać tą najkorzystniejszą. Czas podróży autokarem do Lille uzależniony jest rzecz jasna od miejsca, z którego wyjedziemy, przykładowo wyruszając z Sanoka należy liczyć się około 27-godzinną podróżą, natomiast startując z Legnicy będziemy jechać już tylko około 16 godzin.

linie autokarowe sindbad, przewozy autokarowe do Lille
Autokary Sindbad z Białegostoku do Lille

Jednakże autobusy do Francji są na tyle powszechne, iż dostaniemy się także do wielu innych francuskich miejscowości, zarówno tych większych jak Lyon, Paryż, Marsylia czy Bordeaux, jak i tych mniejszy typu Givors, Awinion czy Le Cannet.

Samo Lille jest największym miastem historycznej krainy Flandrii i zamieszkuje je ponad 220 tysięcy mieszkańców. Posiada zarówno wiele zabytkowych budynków jak i obiekty, którymi z pewnością nacieszą się miłośnicy natury. Jeśli chodzi o architekturę to z pewnością warta zobaczenia jest miejscowa cytadela, która stanowi jeden z najlepiej zachowanych obiektów fortyfikacyjnych we Francji. Kolejna atrakcja to bazylika katedralna Notre Dame de la Treille, która została wybudowana w połowie XIX wieku. Z kolei fani natury z pewnością będą zachwyceni znajdującymi się w Lille ogrodami.

bilety autokarowe sindbad do lille
Linie autokarowe Sindbad do Lille we Francji

Przewozy autokarowe do Lille i bilet online na nie można w każdej chwili podejrzeć i zamówić dzięki dwóm naszym wyszukiwarkom tanich biletów autokarowych – Euroticket i Voyager. Autobus z Polski do Lille firmy przewozowej Sindbad dostępny jest tylko dzięki drugiemu ze wspomnianych systemów. Zawsze jednak warto spojrzeć także do Euroticketa, gdzie można sprawdzić rozkłady jazdy busów do Lille innych przewoźników.

Przykładową trasą są przewozy autokarowe do Lille z Białegostoku, które są obsługiwane przez tego typu autokary międzynarodowe:

– busy do Lille Sindbad: Białystok, Łomża, Ostrołęka, Ciechanów, Płock, Włocławek, Toruń, Inowrocław, Gniezno, Słubice, Lille, Lens, Paryż;

– autobus do Lille Eurolines Mądeltrans: Białystok, Łomża, Zambrów, Ostrów Mazowiecka, Wyszków, Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Łańcut, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Pilzno, Tarnów, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kraków, Katowice, Chorzów, Gliwice, Opole, Wrocław, Legnica, Olszyna, Berlin, Dusseldorf, Kolonia, Aachen, Liege, Bruksela, Gandawa, Lille, Paryż.

Inne trasy, które są obsługiwane w ramach międzynarodowych połączeń autokarowych Sindbad to na przykład:

♣ autobus do Lyonu z Warszawy,

♣ busy do Marsylii z Rzeszowa,

♣ przewozy autokarowe z Gdańska do Nicei,

♣ autobus z Polski do Paryża,

♣ tanie połączenia autobusowe Lublin-Strasburg.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes